Loading...
موشن گرافیک | طراحی موشن گرافیک |ساخت موشن گرافیک | تیزر موشن گرافیک | تعرفه موشن گرافیک2019-09-18T13:22:30+00:00

ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک و مزیت های آن

امروزه در تبلیغات روش های متعددی وجود دارد و همواره ما در جستجوی بهترین و کارآمد ترین روش هستیم ولی گاهی پیش آمده که فکر کنیم هزینه های سرسام آوری برای تبلیغات کرده ایم ولی نتیجه نگرفتیم .

هم اکنون ساخت تیزر های موشن گرافیک یکی از روش های جذاب به خصوص در تبلیغات دیجیتال و البته ویدئو مارکتنیگ محسوب میشود که همچنین با توجه به بازده بالا از قیمت ارزان تری نسبت به امور دیگر دارد که باعث شده خیلی از ما به موشن گرافیک روی بیاوریم و از این تیزر ها استفاده کنیم ولی آنچه که اهمیت دارد انتخاب شرکت تولید کننده موشن گرافیک مناسب است .

موشن گرافیک :کلمه موشن گرافیک به انگلیسی Motion Graphic به علم ادغام حرکت و صدا در رسانه گفته می شود. یکی از موارد پر استفاده تکنیک موشن گرافیک برای معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات می باشد.

در واقع، موشن گرافیک، استفاده از عناصر گرافیکی برای توضیح و اطلاع رسانی یک هدف خاص است که گاهی به صورت تمام گرافیک و گاهی با تلفیق با تصویربرداری واقعی اجرا می شود.

تکنیک موشن گرافیک در رسانه و ساخت تیزر، کاربردهای زیادی را دارد. از جمله ساخت تیتراژ پایانی فیلم ها، طراحی هویت های سازمانی برای کلیه شرکت ها و کسب و کارها، ساخت ووله های تبلیغاتی، ساخت موشن های جشنواره ای و فستیوالی و …

از مزیت های اصلی ساخت موشن گرافیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تاثیر گذاری سریع در بیننده
  2. انتقال پیام ویدئو در زمان کمتر به بیننده
  3. به طبع با کمتر شدن زمان ساخت تیزر هزینه ها کاهش می یابد
  4. کاربرپسند بودن این تکنیک
  5. نتیجه پذیر بودن این تکنیک

تعرفه ساخت موشن گرافیک

یکی از مولفه های مورد توجه صاحبان کسب و کار همیشه قیمت بوده و در انتخاب آنها تاثیر بسزایی دارد ولی باید توجه کرد که قیمت همیشه متناسب با بازدهی است و اگر ما برای صرفا پرداختن هزینه کمتر موشن گرافیک ارزان تری بسازیم همان بهتر که این کار رو نکنیم.

قیمت ساخت موشن گرافیک بستگی به نوع پروژه دارد. اینکه شما چه پروژه و هدفی را در ساخت تیزر موشن گرافیک مد نظر دارید، همگی بر روی قیمت و زمان کار تاثیر می گذارد.

تعرفه ساخت موشن گرافیک بسته به مواردی همچون نوع گوینده، دوبعدی یا سه بعدی بودن کار، زمان تیزر و نوع سناریو برای پیاده سازی متفاوت خواهد بود.

مجموعه تصویر نوین همیشه سعی دارد با شفاف سازی خدمات و قیمت خود به مشتریان ، رضایت و اعتماد کلیه مشتریان را جلب نماید. اما با توجه به کار پیچیده ساخت تیزر تبلیغاتی و ساخت تیزر موشن گرافیک نمی توان یک قیمت واحد برای آن در نظر گرفت.

برخی شرکت ها با ارائه قیمت های بالا یا پایین شاید شما را گمراه کنند. لازم به ذکر است که معمولا ارائه قیمت پایین در ساخت موشن، معمولا به دلیل استفاده از طرح ها و افکت های آماده انجام می شود. ارائه قیمت های بالا نیز به دلیل کار گروهی که منجر به یک خروجی با کیفیت باشد صورت می پذیرد.

بنابراین برای برآورد هزینه و زمان ساخت موشن گرافیک می بایست با توجه به هدف پروژه، محل اکران تیزر، نوع ساخت و سناریو قیمت مشخص شود.

ساخت موشن گرافیک

کاربرد موشن گرافیک

موشن گرافیک ها  قابل استفاده در نمایشگرهای نمایشگاهی شبکه های مجازی مثل تلگرام و اینستاگرام تبلیغات تلویزیونی و بسیاری از مکان های دیگر از جمله اینترنت می باشد.

شما می توانید با تولید یک موشن گرافیک کوتاه ، جذاب  ، کلاسیک و یا مهیج و اکشن ، محصولات و خدمات خود را در فضای مجازی معرفی نمایید. همچنین راه اندازی کمپین تبلیغاتی از این طریق بسیار مطلوب و نتیجه بخش خواهد بود. این رده جدید از تبلیغات با توجه به اینکه با هزینه ای کم مخاطبان بسیاری دارد ، مورد توجه بسیاری از شرکت ها و تولیدکنندگان قرار گرفته است.

معرفی تکنیک تیزرسازی موشن گرافیک

موشن گرافیک به شکل جدی با ورود تلویزیون، تولد یافت و سپس با محکم شدن بنیان هایش و اقبال هنرمندانی چند که کارهایشان را در این مدیوم عرضه نمودند به سایر حیطه ها گسترش پیدا نمود و با پیدا شدن هنرهای دیجیتال به نوعی از بلوغ و کمال نسبی دست پیدا نمود . در ابتدا از آن برای متحرک سازی آرم و لوگوی شبکه های تلویزیونی، کمپانی های سینمایی و برخی دیگر از شرکت ها و یا رویدادها استفاده می شد. اما کم کم دامنه ی استفاده از موشن گرافیک گسترش یافت و برخی از تکنیک های سینمای و فیلم سازی، همچون صداگذاری حرفه ای و … نیز به آن وارد شد. آنگونه که امروزه نقش ویژه ای در تبلیغات و اطلاع رسانی رسانه ای یافته است.

ویژگی های موشن گرافیک

ویژگی های کانون تبلیغات دیجیتال تصویر نوین در ساخت تیزر های موشن گرافیک

تولید سریع

هزینه نسبتا کمتر

جذابیت بیشتر

اعمال تغییرات نا محدود

موشن گرافیک چگونه ساخته می‌شود؟

 

مرحلۀ 1) دریافت اطلاعات اولیه / تعریف پروژه:

 

ما به شما گــوش می دهیــــم

 

در ابتدا ما به اهداف و موضوعات مورد نظرتان گوش می‌دهیم تا محتوایی را که قصد دارید با مخاطبان‌تان درمیان بگذارید را درک کنیم. خواسته های شما را بررسی و حدود نوع و طرح موشن گرافیک را مشخص می کنیم. پس از مشخص شدن مدت زمان انجام پروژه و نهایی نمودن شرایط همکاری، دیدگاه اولیۀ ما از چگونگی متن و نحوۀ تولید کار شکل می گیرد.

ساخت موشن گرافیک

مرحلۀ 2) نگارش سناریو:

 

ما برای شما می نویسیــــم

 

ممکن است شما خود دستی در نویسندگی داشته باشید و در شکل‌دهی بخشی‌هایی از داستان‌ و روایت آن، با ما همراهی کنید. در هر صورت شما همیشه این فرصت را دارید تا طرح‌های پیشنهادی ما را با اصلاحات و تغییراتی که مد نظرتان است، به شکل دلخواه خود دربیاورید. این نخستین مرحله‌ای است که باید برای ساخت موشن گرافیک تأیید شما را دریافت کنیم؛ چرا که تنها با تأیید سناریوست که ما می‌توانیم وارد مقطع بعدی کار شویم.

ساخت موشن گرافیک

مرحلۀ 3) تصویرسازی اولیه:

 

ما برای شما طـرح می زنیـــم

 

با در نظر گرفتن چارچوب کاری و ویژگی‌های برند شما، گرافیست‌های ما نمونه‌هایی از تصاویر ثابت پیشنهادی خود را طراحی و آماده می‌کنند تا شما بیشتر به فضا و شمایل ویدئو و ارتباط بین تصویر و صدا پی ببرید. ما معتقدیم این مرحله می‌تواند بهترین درک را از اینکه ویدیوی موشن گرافیک نهایی شما چگونه خواهد شد و شامل چه چیزهایی است به شما منتقل کند.

ساخت موشن گرافیک

مرحلۀ 4) ضبط گفتار متن:

 

صدای گوینـده را برایتان ضبط می کنیـــم

 

ما به شما کمک می کنیم تا صدای ایده‌آل و مناسب با برند و بودجۀ خود را بیابید. علاوه بر این، شماری از گویندگان توانای کشور هم در این زمینه با ما همکاری می‌کنند. سپس در بهترین استودیوهای تخصصی صدا عملیات ضبط را انجام می دهیم.

ساخت موشن گرافیک

مرحلۀ 5) متحرک سازی یا انیمیت:

 

ما به طـرح شما روح می دهیــــم

 

ما به شما کمک می کنیم تا صدای ایده‌آل و مناسب با برند و بودجۀ خود را بیابید. علاوه بر این، شماری از گویندگان توانای کشور هم در این زمینه با ما همکاری می‌کنند. سپس در بهترین استودیوهای تخصصی صدا عملیات ضبط را انجام می دهیم.

ساخت موشن گرافیک

مرحلۀ 6) تدوین و صداگذاری:

 

 صدا و تصویر را برای برایتان ترکیب می کنیـــم

تمامی صداها و افکت‌های مرتبط با اثر در این مرحله اضافه می‌شوند، صداهای زائد حذف می‌گردند و موسیقی‌ کار نیز به آن افزوده می‌شود.

ساخت موشن گرافیک

مرحلۀ 7) آماده‌سازی نهایی:

دنیای جدیدی برای برنـــد شما می سازیـــم

ویدئوی موشن گرافیک شما با توجه به مشخصات فنی مورد نیازتان با فرمت و اندازۀ دلخواه، به دست شما می‌رسد. حالا ما می‌توانیم  کمی استراحت کنیم و یک فنجان چای بنوشیم!

ساخت موشن گرافیک

 برخی نمونه کار ها

برخی مشتریان ما

ارتباط با ما

راه های ارتباطی کانون تبلیغات دیجیتال تصویر نوین

آدرس

تهران
ستارخان ، خسرو شمالی
برج بهاران طبقه ۱۳ واحد ۴

ایمیل

info@tasvirnovin.com
sale@tasvirnovin.com
ceo@tasvirnovin.com

شماره های تماس

۰۹۱۲-۹۱۵۱۸۰۷
۰۲۱-۴۴۸۵۶۵۳۷

Summary
User Rating
4.5 based on 23 votes