سه عضو شوراهای پروانه ساخت و نمایش در هیات انتخاب جشنواره فجر

بعد از چند دوره خودداری از معرفی ترکیب هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر تا زمان اعلام فیلم‌های بخش مسابقه که دلیلش دوری از حاشیه و لزوم فعالیت اعضای این هیات در آرامش ذکر می‌شد، ساعتی پیش روابط عمومی جشنواره سی و ششم به شکل غافلگیر کننده‌ای اعضای هیات انتخاب بخش مسابقه سینمای ایران را معرفی کرد.

در تکریب هیات انتخاب امسال دو کارگردان، یک فیلمنامه‌نویس، یک تهیه کننده و سه مدیر سینمایی دیده می‌شوند که این سه مدیر در دو شورای پروانه ساخت و پروانه نمایش عضویت دارند. محمود اربابی، احمد امینی، مجید رضابالا، پوران درخشنده، سیدجمال ساداتیان، حسین کرمی و محمدهادی کریمی به عنوان اعضای هیات انتخاب، آثار بخش سودای سیمرغ جشنواره سی و ششم فیلم فجر را انتخاب خواهند کرد.

از این جمع، اربابی عضو شورای پروانه ساخت است، رضابالا در شورای پروانه نمایش عضویت دارد وحسین کرمی به شکل همزمان عضو شوراهای پروانه ساخت و نمایش است. دبیر جشنواره ابراهیم داروغه‌زاده هم به شکل همزمان معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی است و به این ترتیب جمع ممیزان سینما در دبیرخانه جشنواره جمع است!

بر اساس اعلام جشنواره، بازبینی آثار این بخش طی روزهای آینده آغاز خواهد شد و فیلم‌های نهایی اوایل دی ماه معرفی می‌شود. سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، از 12 تا 22 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

Sending
User Review
0 (0 votes)
2017-12-03T21:05:03+00:00

درج دیدگاه