بعد از اکران سه فیلم جدید، «زرد» همچنان پرفروش‌ترین فیلم روی پرده است

روز گذشته سه فیلم «خفه‌گی»، «شنل» و «آزاد به قید شرط» در سینماهای کشور به نمایش درآمدند. طبق اعلام مدیر دفتر پخش «بلیت» فیلم سینمایی «خفه‌گی» شب گذشته 110 میلیون تومان در سینماهای کشور فروش کرد و دو فیلم دیگر به فروش نسبتا پایینی دست باقتند. بنا بر اعلام مسئولین فیلمبران، فیلم «زرد» پرفروش ترین فیلم این روزهای سینمای ایران، شب گذشته 115 میلیون تومان فروش کرد و همچنان از نظر فروش هفتگی و روزانه پیشتاز است.

روز گذشته فیلم سینمایی «خفه‌گی» ساخته فریدون جیرانی که برای اولین بار در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و مورد توجه منتقدان قرار گرفت در سینماهای کشور اکران شد. شب گذشته به علت استقبال مخاطبان در چندین نوبت مراسم‌هایی اکران مردمی «خفه‌گی» با حضور الناز شاکردوست، نوید محمدزاده و فریدون جیرانی برگزار شد.

منوچهر زبر دست، مدیر دفتر پخش «بلیت» که پخش کنندگی «خفه‌گی» فریدون جیرانی را بر عهده دارد، در گفت‌وگو با آی سینما اعلام کرد که آخرین ساخته سینمایی فریدون جیرانی در روز افتتاحیه خود 110 میلیون تومان فروش کرده است.

از سوی دیگر سعید خانی مدیر پخش نسیم صبا، فروش فیلم «شنل» ساخته حسین کندری را در روز اول اکران خود 8 میلیون تومان اعلام کرد. باران كوثرى، رضا بهبودى، بهار كاتوزى، مسعود فروتن و… از بازیگران فیلم «شنل» هستند.

فیلم سینمایی «آزاد به قید شرط» حسین شهابی هم همزمان با دو فیلم «شنل» و «خفه‌گی» به نمایش درآمد. سایت سینما تیکت در آخرین بارگذاری خود، فروش افتتاحیه این فیلم سینمایی را  بیش از 4 میلیون تومان اعلام کرده است.

روز گذشته سایت سینما تیکت فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده را اعلام کرد. در این جدول فیلم «زرد» مصطفی تقی زاده با بازی بهرام رادان، ساره بیات، مهرداد صدیقیان، بهاره کیان افشار و شهرام حقیقت دوست، رتبه اول را در مقایسه با فروش سایر فیلم‌های سینمایی در هفته گذشته به دست آورد. این فیلم سینمایی در هفته گذشته بیش از یک میلیارد تومان فروش کرده است، که فروش آن نسبت به دو هفته گذشته با افزایش 150 میلیون تومانی روبرو شده است.

روژین میرزایی مدیر فروش «فیلمیران» درآمد فیلم سینمایی «زرد» در روز گذشته را 115 میلیون تومان اعلام کرد و به این ترتیب این فیلم علاوه بر فروش هفتگی، در فروش روزانه گیشه هم پیشتاز است. فروش کل «زرد» به 2 میلیارد و 320 میلیون تومان رسیده است.

Sending
User Review
0 (0 votes)
2017-10-22T06:22:07+00:00

درج دیدگاه