ادامه یکه تازی «آسیایی‌های پولدار دیوانه» در گیشه آمریکا

فیلم کمدی «آسیایی‌های پولدار دیوانه» برای سومین هفته پیاپی عنوان پرفروش‌ترین فیلم گیشه آمریکا را به دست آورد. این محصول برادران وارنر در این آخر هفته ۲۲.۲ میلیون دلار فروش کرد و مجموع درآمدش از گیشه آمریکای شمالی از ۱۱۰ میلیون دلار گذشت. همزمان قسمت ششم «ماموریت غیرممکن» در گیشه چین پرفروش شد.

«آسیایی‌های پولدار دیوانه» در خارج از آمریکا هم کمی بیش از ۱۰ میلیون دلار فروخت و مجموع درآمد خارجی‌اش به حدود ۲۰ میلیون دلار رسید.

دیگر محصول برادران وارنر یعنی فیلم هیجان انگیز «مگ» برای سومین هفته دومین فیلم پرفروش هفته شد. این فیلم ۱۰.۵ میلیون دلار در آخر هفته کسب کرد و مجموع فروشش به بیش از ۱۲ میلیون دلار رسید. «مگ» از گیشه جهانی هم تا به حال ۳۴۲ میلیون دلار به دست آورده است.

«ماموریت غیرممکن: فال‌اوت» در ششمین آخر هفته اکرانش ۷ میلیون دلار فروش کرد و درآمد کلش از گیشه آمریکا به ۲۰۶ میلیون دلار رسید. اما این فیلم اکشن تام کروز این هفته از بازار جهانی ۸۹ میلیون دلار به جیب سازندگانش ریخت که بخش عمده آن از گیشه چین با رقم ۷۷.۳ میلیون دلار بود. مجموع فروش «ماموریت غیرممکن» ششم در خارج از آمریکا به حدود ۴۴۳ میلیون دلار رسیده است.

چهارمین فیلم پرفروش هفته باکس آفیس «پایان عملیات» محصول کمپانی مترو گلدوین مایر بود که از چهارشنبه پیش اکران شد و در سه روز اول حدود ۶ میلیون دلار فروخت.

فیلم «جست‌وجو» محصول سونی که هفته گذشته به شکل محدود روی پرده رفته بود، از چهارشنبه به تعداد سینماهایش اضافه شد و از ۱۲۰۰ سالن سینما طی سه روز به درآمد ۵.۷ میلیون دلاری رسید و پنجمین فیلم پرفروش هفته شد.

Sending
User Review
0 (0 votes)
2018-09-03T15:24:25+00:00

درج دیدگاه