«آینه بغل» جای «خالتور» را به عنوان پرفروش‌ترین فیلم هفته گرفت

با اعلام جدول فروش هفتگی سایت سینما تیکت، «آینه بغل» منوچهر هادی عنوان پرفروش ترین فیلم سینمای ایران در یک هفته گذشته را به خود اختصاص داد. در یک ماه گذشته کمدی «خالتور» نسبت به سایر فیلم‌های سینمایی درآمد بسیار بیشتری را کسب کرده بود. اما «آینه بغل» که از چهارشنبه هفته گذشته اکران شده، توانست در هفت روز گذشته نزدیک به دو میلیارد فروش کند و به صدرنشینی «خالتور» در جدول فروش هفتگی خاتمه دهد.

فیلم سینمایی «آینه بغل» ساخته منوچهر هادی با بازی محمدرضا گلزار، جواد عزتی، یکتا ناصر و نازنین بیاتی در سه روز اول اکران خود توانست یک میلیارد و 200 میلیون تومان فروش کند و به پرفروش ترین فیلم سینمای ایران در آخر هفته گذشته تبدیل شود. بر اساس جدول فروش هفتگی سینماتیکت، «آینه بغل» توانست در فروش هفتگی هم با اختلاف بسیار زیاد صدرنشین شود و در هفت روز گذشته یک میلیارد و 833 میلیون تومان فروش کند.

دومین فیلم پرفروش سینمای ایران در هفته گذشته «خالتور» آرش معیریان بود. این فیلم با این‌که نسبت به هفته‌های گذشته افت فروش چشمگیری نداشته اما در جدول فروش هفتگی پایین تر از «آینه بغل» قرار گرفت. این فیلم در هفته گذشته 929 میلیون تومان فروش کرده است.

سومین فیلم پر فروش هفته گذشته «ثبت با سند برابر است» بهمن گودرزی است. این فیلم در هفت روز گذشته 575 میلیون تومان فروش کرد تا باز هم به عنوان یکی از فیلم‌های پرفروش سینمای ایران در جدول فروش هفتگی مطرح شود.

در ادامه فیلم‌های «قاتل اهلی» با 414 میلیون تومان، «آذر» با 196 میلیون تومان و «شکلاتی» با 121 میلیون تومان فروش و «صفر تا سکو» با 94 میلیون تومان رتبه‌های چهار تا هفتم آمار فروش این هفته را به خود اختصاص دادند.

Sending
User Review
0 (0 votes)
2017-12-15T10:24:38+00:00

درج دیدگاه